Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

2018

92. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу кабельної лінії зв’язку: с. Журавичі – с. Домашів ґрунту», Волинська філія

91. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу двухкабельної лінії зв’язку ОК13-125 з ґрунту»

90. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу однокабельної лінії зв’язку ОК13-129 з ґрунту»

89. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу однокабельної лінії зв’язку ОК25-25 з ґрунту»

88. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Виконання робіт з поточного ремонту підпірної стінки території забудови та вбудовано-прибудованого приміщення АТС до житлового будинку по вул. С. Бендери, 16, в м. Хмельницькому (благоустрій території)»

87. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Виконання робіт з поточного ремонту підпірної стінки території забудови та вбудовано-прибудованого приміщення АТС до житлового будинку по вул. С. Бендери, 16, в м. Хмельницькому (благоустрій території)»

86. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Придбання телекомунікаційного обладнання АТС типу ЄС-11 для об’єкту "Звільнення орендованого приміщення в смт. Неполоківці, Кіцманського р-ну", Чернівецької обл.»

85. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Придбання телекомунікаційного блок-модуля 2200х2600х2800, для перенесення обладнання в смт. Неполоківці, Кіцманського району, Чернівецької обл.»

84. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Виготовлення технічних документацій із землеустрою на земельні ділянки по Волинській філії ЗМР ПАТ «Укртелеком»

83. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Закупівля брикету торф’яного для опалення адміністративно-виробничих приміщень Волинської філії ПАТ «Укртелеком»

82. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Виготовлення та розміщення/заміна фасадних вивісок « Економ» з прожекторами зовнішнього підсвічування на відділеннях ЦОА Західного макрорегіону ПАТ «Укртелеком»

81. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу жил з кабелю двохкабельної лінії зв’язку ОК 2-20 з ґрунту»

80. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Виконання робіт з відновлення штукатурки частини фасаду приміщення, за адресою: м. Ужгород, пл. Поштова, 11»

79. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Виконання поточного ремонт м’якої покрівлі будівлі РВС по вул. Львівській, 24, в м. Радехів, Львівської обл.»

78. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу двохкабельної лінії зв’язку К2д з ґрунту»

77. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу двохкабельної лінії зв’язку КМ-2б з ґрунту»

76. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по заміні вузла автоматики паливної за адресою м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 72»

75. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Придбання вугілля ДГ 13-100 для опалення будівлі Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком» за адресою: м. Летичів, Хмельницької обл., пров. Шкільний, 1»

74. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу однокабельної лінії зв’язку КМ-29 з ґрунту»

73. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу однокабельної лінії зв’язку КМ-29 з ґрунту»

72. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу однокабельної лінії зв’язку КМ-29 з ґрунту»

71. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу однокабельної лінії зв’язку КМ-29 з ґрунту»

70. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу однокабельної лінії зв’язку КМ-29 з ґрунту»

69. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Послуги з закупівлі обладнання та монтажу системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу будівлі Тернопільської філії, за адресою: м. Тернопіль, вул. В. Чорновола, 4»

68. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по заміні вузла автоматики паливної за адресою м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 72»

67. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Виконання робіт з пристосування приміщень Рівненської філії ПАТ «Укртелеком»

66. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Заміна вузлів обліку газу та влаштування обладнання дистанційного збору інформації в приміщеннях паливних Волинської філії ПАТ «Укртелеком»

65. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу кабельної лінії зв’язку КМ2ж з ґрунту»

64. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу однокабельної лінії зв’язку К29(Б) з ґрунту»

63. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу однокабельної лінії зв’язку КМ-29,КМ29(А) з ґрунту»

62. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу однокабельної лінії зв’язку КМ-29 з ґрунту»

61. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Заміна вузлів обліку газу та влаштування обладнання дистанційного збору інформації в приміщеннях паливних Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком»

60. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Виготовлення та розміщення/заміна фасадних вивісок «Економ» з прожекторами зовнішнього підсвічування на відділеннях ЦОА Західного макрорегіону ПАТ «Укртелеком»

59. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Поточний ремонт по заміні дерев’яних віконних блоків на металопластикові в адмінкорпусі по вул. Дорошенка, 43, в м. Львові»

58. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Супроводження БТЛ активностей по Івано-Франківській філії Західного макрорегіону ПАТ «Укртелеком»

57. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Виготовлення технічних документацій із землеустрою на земельні ділянки ЗМР ПАТ «Укртелеком»

56. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів Львівської філії ПАТ «Укртелеком»

55. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи з приєднання об’єктів зв’язку ПАТ «Укртелеком» до електричних мереж м. Львів»

54. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Послуги з закупівлі обладнання та монтажу системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу будівель Західного макрорегіону ПАТ "Укртелеком"

53. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Ремонт приміщень для розміщення персоналу та обладнання в зв'язку з вивільненням площ будівлі ТТС, призначених для оренди в м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 13, вул. Сахарова, 32»

52. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Виконання робіт по демонтажу однокабельної лінії зв’язку ОК17-25 з ґрунту»

51. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Придбання телекомунікаційного блок-модуля 2800х2600х2200 для потреб філії в с. Остриця Герцаївського р-ну Чернівецької обл.»

50. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Капітального ремонту пожежної сигналізації (4-х та 9-ти поверхових будівель) за адресою: вул. Січових Стрільців, 13, м. Івано-Франківськ»

49. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Послуги з виготовлення та встановлення стелажів металевих оцинкованих для Львівської філії ПАТ "Укртелеком"»

48. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Виконання робіт з придбання, монтажу, пуско-налагоджувальних робіт систем контролю доступу, охоронної сигналізації та відеоспостереження на об’єкті (4-х та 9-ти поверхових будівель) за адресою: вул. Січових Стрільців, 13 м. Івано-Франківськ»

47. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Надання послуг з проведення інвентаризації джерел викидів в атмосферу та розроблення обгрунтовуючих документів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу»

46. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Виконання робіт по заміні вузлів обліку газу та влаштування обладнання дистанційного збору інформації в приміщеннях паливних Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком»»

45. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю щодо «Придбання телекомунікаційного блок-модуля 2800х2600х2200 для перенесення обладнання АТС в с. Припруття Новоселицького р-ну Чернівецької обл.»

44. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Виготовлення технічних документацій із землеустрою на земельні ділянки ЗМР ПАТ «Укртелеком»

43. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу двохкабельної лінії зв’язку ОК 2-20 з ґрунту»

42. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Супроводження БТЛ активностей по Західного макрорегіону ПАТ «Укртелеком».

41. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу однокабельної лінії зв’язку ОК17-25 з ґрунту»

40. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу двохкабельної лінії зв’язку ОК 2-20 з ґрунту».

39. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу двохкабельної лінії зв’язку ОК25-25 з ґрунту».

38. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу однокабельної лінії зв’язку ОК17-25 з ґрунту».

37. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу двохкабельної лінії зв’язку КМ21 (2) з ґрунту».

36. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу двохкабельної лінії зв’язку КМ21(1) з ґрунту».

35. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу двохкабельної лінії зв’язку К2д з ґрунту».

34. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Придбання телекомунікаційного блок-модуля для проведення реконструкції МТМ м. Івано-Франківськ вул. Джерельна, 2А».

33. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу однокабельної лінії зв’язку ОК8-15 з ґрунту».

32. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу однокабельної лінії зв’язку ОК 2-40 з ґрунту».

31. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу двохкабельної лінії зв’язку КМУ- 11 з ґрунту».

30. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу кабельної лінії зв’язку ОК 25-15 з ґрунту».

29. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу кабельної лінії зв’язку ОК22-28 (2) з ґрунту».

28. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу кабельної лінії зв’язку ОК22-28 (1) з ґрунту».

27. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Супроводження БТЛ активностей по Західного макрорегіону ПАТ «Укртелеком».

26. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Поточний ремонт приміщень адмінкорпусу по вул. Дорошенка, 43 в м. Львові ПАТ «Укртелеком».

25. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по заміни вузлів обліку газу та влаштування обладнання дистанційного збору інформації в приміщеннях паливних ПАТ «Укртелеком».

24. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Проведення поточного ремонту будівель на об’єктах Чернівецької філії ЗМР ПАТ «Укртелеком».

23. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Проведення поточного ремонту будівель на об’єктах Чернівецької філії ЗМР ПАТ «Укртелеком»».

22. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу кабельної лінії зв’язку СК 224 з ґрунту».

21. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Придбання телекомунікаційного контейнера для перенесення обладнання АТСК-50/200 с. Вільхівці, вул. Гагаріна,14 Чемеровецького р-ну Хмельницької області ПАТ «Укртелеком».

20. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Придбання телекомунікаційного контейнера для перенесення обладнання АТС типу "Донець" с. Крупець Славутського району Хмельницької області ПАТ «Укртелеком».

19. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Придбання телекомунікаційного контейнера для перенесення обладнання АТС ЄС-11, ШСД, АРТВ в приміщення контейнерного типу в с. Жванець, вул. Центральна ,61 Кам. Подільського району Хмельницької обл. ПАТ «Укртелеком».

18. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю : «Роботи з поточного ремонту м’яких покрівель на об’єктах Західного макрорегіону ПАТ «Укртелеком».

17. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «ЩОДО НАДАННЯ ВАНТАЖНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ ПОСЛУГ по Західного макрорегіону ПАТ «Укртелеком».

16. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю : « Ремонт системи опалення в будівлі Хмельницької філії ПАТ Укртелеком» в м. Хмельницький, вул. Володимирська,66».

15. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Супроводження БТЛ активностей по Західного макрорегіону ПАТ «Укртелеком».

14. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Забезпечення справного технічного стану котлів опалення на об’єктах Західного макрорегіону ПАТ «Укртелеком».

13. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Закупівля установки електроживлення типу ЕЖУ-Б 60/5х10 з вільною ячейкою (60В, 40/50А) у напольному варіанті».

12. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Роботи по демонтажу кабельної лінії зв’язку КМ21 з ґрунту».

11. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Виготовлення технічних документацій із землеустрою на земельні ділянки ЗМР ПАТ «Укртелеком».

10. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Реконструкція системи опалення з заміною твердопаливного котла в смт. Летичів, Хмельницької філії об’єкт Західного макрорегіону ПАТ «Укртелеком».

9. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: « Реконструкція систем опалення будівлі по вул.Шевченка,13 в м. Теребовля». 

8. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю «Ремонт системи опалення» ( Волинська, Рівненська, Хмельницька філії Західного макрорегіону).

7. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю «Капітальний ремонт по заміні кабіни ліфта в адмінкорпусі по вул. Дорошенка,43 в м. Львові».

6. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Послуга з проведення ремонту побутових, промислових і прецизійних кондиціонерів та профілактики і технічного обслуговування побутових, промислових і прецизійних кондиціонерів Західного макрорегіону ПАТ »Укртелеком».

5. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю : «Забезпечення справного технічного стану котлів опалення  на об’єктах Західного макрорегіону ПАТ «Укртелеком». 

4. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю: «Реконструкція систем опалення будівлі по вул.Шевченка,13 в м. Теребовля».

3. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення підрядників для надання послуг з ремонту, інвентаризації та демонтажу лінійно-кабельних споруд (ЛКС)

2. Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю «Перенесення кондиціонерів з будівлі по вул. Кривий Вал, 25, в будівлю по пр. Василя Мойсея, 2, в м. Луцьку»

1. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення підрядників для виконання робіт з будівництва об’єктів/елементів інфраструктури телекомунікаційних мереж, робіт з підключення абонентів


Львiвська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м.Львів 79007 вул. Дорошенка, 43

Зворотний зв'язок