Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Надзвичайний та повноважний посол США в Україні Карлус паскуаль побував у Львові


23.06.2003
За повідомлення іфнормаційного агенства "Контекст Медіа", Степан Лукашик розповів послу США, що Львівщина має угоди про співробітництво із рядом провінцій як європейських держав, так і Канади, однак досі немає угоди про співробітництво із котримсь із штатів США. Степан Лукашик звернувся до надзвичайного та повноважного посла США з проханням посприяти у налагодженні такого співробітництва. Натомість успішно розвивається співробітництво між нашою областю та США за рахунок проведення багатонаціональних військових навчань на Яворівському полігоні: „Однак не хотілося б щоб наше співробітництво зводилось тільки до цього”, — зазначив Степан Лукашик.
Особливий інтерес надзвичайного і повноважного посла США в Україні викликала тема прикордонного співробітництва, у ракурсі встановлення кордону між Україною та об’єднаною Європою, бачення цієї проблеми з боку керівників Львівської ОДА. Разом з тим Карлос Паскуаль зауважив, що США може та надає допомогу нашій державі у підготовці до вступу в СОТ.
Степан Лукашик розповів послу про ІІІ міжнародний економічний форум, який відбудеться у Львівській області у жовтні. Одним з найперспективніших проектів, який пропонуватиметься на розгляд інвесторів, є модернізація аеропорту у Стрию, що дасть можливість запровадження трансантлантичних перельотів через територію Львівщини.


Львiвська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м.Львів 79007 вул. Дорошенка, 43

Зворотний зв'язок