Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Технічний захист інформації

Послуги надає Львівський регіональний центр ТЗІ (79495, Львівська область, м. Винники, вул. Сухомлинського, 2, тел/факс (032)-296-20-06).
З листопада 1999 року є безбалансним структурним підрозділом Львівської філії (ЛРЦ ТЗІ ЛФ) ВАТ “Укртелеком”. Організаційно підпорядкований Відділу захисту інформаційних ресурсів (ВЗІР) ВАТ “Укртелеком” (01030,м. Київ, бульвар Шевченка, 18).
З лютого 2005 року ВЗІР ВАТ “Укртелеком” включено до Реєстру організаторів державної експертизи у сфері ТЗІ, а фахівців ЛРЦ ТЗІ – до Реєстру експертів з питань ТЗІ.
Регіон – західні області України: Львівська, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька.
Основні замовники послуг ТЗІ: державні установи та органи місцевого самоврядування, підприємства усіх форм власності, які виконують роботи, пов’язані з циркуляцією інформації з обмеженим доступом (ІзОД), інші юридичні і фізичні особи, які зацікавлені у захисті інформації.

Ліцензія ДСТСЗІ СБ України – Серія АВ № 109452, рішення про видачу ліцензії від 05.05.2006 № ТА-236/1234, строк дії – до 05.05.2011.

Згідно з п.п. 1, 2, 3, 4 Ліцензійних умов підприємницької діяльності в галузі ТЗІ, ЛРЦ ТЗІ ЛФ ВАТ “Укртелеком” має право надання послуг:
– розроблення, впровадження, дослідження ефективності, обслуговування на об’єктах інформаційної діяльності (ОІД) комплексів технічного захисту інформації, носіями якої є акустичні поля, надання консультацій;
- розроблення, впровадження, дослідження ефективності, обслуговування на ОІД комплексів технічного захисту інформації, носіями якої є електромагнітні поля та електричні сигнали, надання консультацій;
– розроблення, виробництво, впровадження, дослідження ефективності, супроводження засобів та комплексів технічного захисту інформації від несанкціонованого доступу (НСД), надання консультацій;
– виявлення та блокування витоку мовної та видової інформації через закладні пристрої на ОІД, надання консультацій.
Послуги надаються для ОІД усіх форм власності, для усіх видів інформації, у тому числі інформації, що містить відомості, які становлять державну таємницю.
Для структурних підрозділів ВАТ “Укртелеком” послуги надаються згідно з Планом робіт ВЗІР ВАТ “Укртелеком”, або за Заявками керівників структурних підрозділів на проведення робіт з ТЗІ.
Для інших Замовників робіт з ТЗІ послуги надаються на основі Договору про проведення робіт, при взаємному узгодженні вартості послуг на основі діючих Тарифів ВАТ “Укртелеком”, або на основі розрахунку собівартості виконаних робіт.
Контактні телефони
   Начальник ВЗІР          (044)-235-08-75        Рибалко Олександр Михайлович
   Начальник ЛРЦ ТЗІ    (032)-296-20-07                  Соколов Віктор Федорович
   Керівник групи №1     (032)-296-20-03              Панченко Віктор Омелянович 
 Провідний фахівець з питань ТЗІ за напрямками робіт: захист інформації в АТС, ЦКТС.
Керівник групи №2               (032)-296-20-02       Жуков Євген Миколайович
Провідний фахівець з питань ТЗІ за напрямками робіт: захист інформації на об’єктах КРТ класу “Б” і об’єктах ЕОТ (спецдослідження, встановлення та оцінка ефективності засобів захисту), інсталяція засобів захисту від НСД, атестація комплексів ТЗІ в АС класу “1” та “2”, розробка документів та підготовка комплексних систем захисту інформації (КСЗІ) в АС до державної експертизи.
Експерт України з питань ТЗІ, носіями якої є електромагнітні поля, електричні сигнали.
Експертиза КСЗІ в АС класу “1” та “2”.
      Керівник групи №3               (032)-296-20-01       Кокізов Олександр Сергійович
Провідний фахівець з питань ТЗІ за напрямками робіт: захист інформації на об’єктах КРТ класу “А”, захист мовної інформації у виділених приміщеннях (ВП) і на ОІД (спецдослідження, встановлення та оцінка ефективності засобів захисту), пошук закладних пристроїв, атестація комплексів ТЗІ на ОІД, розробка документів КСЗІ та підготовка атестаційних паспортів на ВП.
Експерт України з питань ТЗІ, носіями якої є акустичні поля.
Експертиза КСЗІ на ОІД.


Львiвська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м.Львів 79007 вул. Дорошенка, 43

Зворотний зв'язок